Kód: 05

Sojová svíčka Neroli

2 hodnocení
450 Kč
Vyprodáno

Cena včetně doručení v rámci CZ.

Neroli

  • 190g, doba hoření cca 38 hodin
  • Ručně nalévaná v ČR z přírodních ingrediencí: sojový vosk, 10 druhů esenciálních olejů, přírodní bavlněný knot, krabička je vyrobena z recyklovaných materiálů
  • CENA EUR 26,90

 

 

  • 190 g, burn time approx. 38 hours
  • Hand poured in Czech republic using only natural ingredients: soy wax, 10 types of essential oils, cotton wick, the giftbox is from recycled materials
  • PRICE EUR 26,90
Kategorie: Sójové svíčky

 NEROLI

Štavnatá kůra právě sklizeného citronu kropí rozkvetlé květy pomerančovníku za teplého doprovodu santalového dřeva a šafránu. Usněte na chvíli v rozkvetlé zahradě asijských kontinentů, přinese vám klidné rozjímaní kterými jsou tak známé..

 

HLAVA: Neroli, Santalové dřevo

SRDCE: Ambra, Šafrán Absolue

ZÁKLAD: Citronová kůra, Mandarinka

Profil vůně: orientální květinová vůně

  

 

NEROLI

The juicy zest of freshly harvested Lemon sprinkles the blooming Orange Flowers accompanied by the Sandalwood and Safran. Fall asleep for a while in this beautiful garden of asian continents, it delivers the calm contemplation it´s known for.

 

TOP: Neroli, Sandalwood

MIDDLE: Amber, Safran Absolue

BASE: Lemonzest, Mandarin

FRAGRANCE PROFILE: oriental floral scent

 

                                                                                       

 

 

Bezpečnostní instrukce a rady:

Svíčku nechte hořet při každém zapálení minimálně 2 hodiny a maximálně 4 hodiny. To vám zajistí rovnoměrné topení vosku až k okrajům. Jestli je to potřeba, knot můžete zkrátit na min. 1 cm (zkrácení knotu na méně než 1cm může způsobit, že se knot ve vosku utopí!). Mezi hořícími svíčkami by měl být volný prostor nejméně 20 cm.  Nedovolte, aby se plamen dotýkal strany nádoby. Nikdy nedovolte svíčku dohořet až do úplného dna -  je-li vrstva vosku ve svíčce nižší než 1 cm, uhaste ji. Svíčku uhaste jemným sfouknutím.

Nikdy nenechávejte hořet svíčku bez dozoru! Držte svíčky mimo dosah dětí a domácích zvířat! Umístěte svíčku mimo snadno hořících věcí – šatů, záclon, dekorace, vlasů - a mimo průvan!