O nás

Milujeme svíčky, jejich romantické světýlka a komplexní sofistikované vůne. Odmítáme JAH1ale vdechovat toxické parafinové látky, které se pálením svíčky uvolňují do vzduchu a způsobují řadu zdravotních problémů.

 

Český trh je bohužel nasycený škodlivými vonnými svíčkami a i když jsme u nás nějakou zdravší svíčku našli, voněla fádně a jen jedním tónem.

 

Proto jsme se pustili do kolotoče experimentování  a zkoušení různých kombinací několika desítek esenciálních olejů, abychom přinesli ten nejlepší výsledek harmonických a evokujících vůní, které by zároveň poskytli léčebný aromaterapeutický benefit.

 

Našim cílem je vyvolat lepší náladu a pozitívní přístup prostřednictvím vůní, které zdokonalujeme a vylaďujeme tak, aby se všechny tóny spojili v jeden harmonický celek, který je odlišný a jediněčný.

 

  

VENIA_SIGNATURE 

 

 

Co dělá naše svíčky vyjímečné

POVRCH1

 

 

Sójový vosk, který hoří čistě, uvolňuje intenzivnější a příjemnější vůní, hoří až o 50% déle než běžné parafínové svíčky.

Sojový vosk je netoxický, neprodukuje karcinogény, pochází z obnovitelných zdrojů, a lze ho bezpečně aplikovat i na pokožku - obsahuje proteiny, vlákninu a vitamin E.

Vzhledem k tomu, že jsou sójové boby zelenina, sójový vosk (v podstatě vyrobený z hydrogenovaného sójového oleje) je přirozeně biologicky odbouratelný. Sójový vosk je také snadněji odstranitelný z materiálů a jiných povrchů než parafinový vosk (odstraníte jednoduše teplou mýdlovou vodou).

 

 

 

 

  

 cotton

 

Přírodní bavlněný knot, bez olova, zinku a cínu. 

V roce 1974 Národní asociace svazků amerických svíček dobrovolně přestala používat knoty s olověným jádrem kvůli rizikům otravy olovem. Bohužel, mnoho zemí mimo Severní Ameriku stále vyrábí svíčky používající nebezpečné knoty.

 

 

 

 

 

aromath

 

 

Autorské a nezaměnitelné parfemace,vlastnoručně namíchané a několik týdnů zrající, tak, aby  vám poskytli autentickou přírodní vůni.

I když jsou esenciální oleje nástroji jemné terapie, mají sílu zasáhnout hluboko do psychiky, a působit tam ozdravujícím a harmonizujícím  účinkem. 

 

 

 

 

VENIA SVÍČKY jsou tu pro vás, aby vám přinesli okamžité uvolnění a harmonizaci organizmu, očistnou proceduru mysle, naladili vás na pozitivní přístup, dodali ztracenou energii  a radost ze života, které podpoří vaší chuť uskutočňovat nové plány a nápady.

 

 

 

 

 

RECENZE

janeathome

 

                

BBK

 

 

 littleaboutus

                     

 

 

 

 

                        ______________________________________________________________________________________________________________ 

10% z každého nákupu věnujeme na podporu výcviků asistenčních psů organizace Pestrá společnost o.p.s. 

Děkujeme.

Více informací na www.pestra.cz

PUPY  

                        _______________________________________________________________________________________________________________