Doprava zdarma
Kód: 02

Sojová svíčka NEROLI

2 hodnocení
890 Kč
Skladem

Neroli

Cena EUR 35

Hlava: Neroli, Bergamot

Srdce: Levandule, Ylang-Ylang

Základ: Santalové dřevo, Ambra

340 g / Doba hoření: 90 hodín

PROFIL VŮNĚ: jemné květinovo-citrusové aroma, příjemně sladká

INTERIÉR/EXTERIÉR, Provoní prostor o velikosti až 50 m2

SLOŽENÍ: 100% přírodní sojový vosk, esenciálních oleje, přírodní bavlněný knot

Dárkové balení

Kategorie: Sojové svíčky

Nevšední květinová vůně Neroli flirtuje s nevinnou Levandulí a Santalovým dřevem, přikrytá dekou klidného Bergamotu se špetkou Citronu.  

 

NEROLI, LEVANDULE, BERGAMOT

Neroli - hluboká, omamná, aristokratická.

Jedna z trojice exkluzívních květových vůní světa - Růže a Jasmínu.

Jemně bohatá, květinová sladkost je uklidňující a přináší euforii, zatímco její hořký tón je současně "uzemňující".

Osvobozuje smysly a navozuje pocit harmonie, eliminuje hněv a nervové vypětí.

Hladce doprovázená uklidňující Levandulí, harmonizujícím Bergamotem a dalších 8 esenciálních olejů vzniká komplexní vonná antidepresívní směs pro okamžité uvolnění a relaxaci, osvobození mysle a těla od stresu a emocionálních ran, které nás okrádají radost ze života.

 

Aktivní složky

IMG_7249

Neroli - upravuje poruchy trávení nervového původu a vysoký krevní tlak, je jedním z nejlepších esenciálních olejů na uklidnění a stabilizaci. Jako celkový regulátor nervového systému pomáhá uvolňovat duševní a emocionální napětí, nervové deprese a chronické i akutní stavy úzkosti.

levandula

Levandule - tiší bolesti hlavy a migrény a pomáhá při celkové podrážděnosti. Pomáhá při léčení nervového napětí, nespavosti, bušení srdce. Má jemné antiinfekční vlastnosti - pomáhá při infekci dýchacího ústroji.Navozuje pocit klidu a vyrovnanosti, uklidňuje nervovou úzkost plynoucí z plachosti a rozpačitosti.

 

bergamot

Bergamot - působí blahodárně na nervový systém, jeho hluboké uklidňující účinky spolu s jemně tonizujicím působením přispívají jak k jeho protikřečovým účinkům, tak schopnosti uvolňovat nervovou depresi a úzkost.

 

Bezpečnostní instrukce a rady:

Svíčku nechte hořet při každém zapálení minimálně 2 hodiny a maximálně 4 hodiny. To vám zajistí rovnoměrné topení vosku až k okrajům. Jestli je to potřeba, knot můžete zkrátit na min. 1 cm (zkrácení knotu na méně než 1cm může způsobit, že se knot ve vosku utopí!). Mezi hořícími svíčkami by měl být volný prostor nejméně 20 cm.  Nedovolte, aby se plamen dotýkal strany nádoby. Nikdy nedovolte svíčku dohořet až do úplného dna -  je-li vrstva vosku ve svíčce nižší než 1 cm, uhaste ji. Svíčku uhaste jemným sfouknutím.

Nikdy nenechávejte hořet svíčku bez dozoru! Držte svíčky mimo dosah dětí a domácích zvířat! Umístěte svíčku mimo snadno hořících věcí – šatů, záclon, dekorace, vlasů - a mimo průvan!