Doprava zdarma
Kód: 01

Sojová svíčka KADIDLO&VANILKA

2 hodnocení
890 Kč
Skladem

SVÍČKA KADIDLO&VANILKA/INCENSE&VANILLA

Cena EUR 35

HLAVA: Kadidlo, Zázvor

SRDCE: Cedr, Hřebíček

ZÁKLAD: Pačuli, Vanilka

340 g / Doba hoření cca 90 hodín

PROFIL VŮNĚ:  příjemně teplá balzámová, orientální, dřevitá a nasládlá, aromatická

INTERIÉR/EXTERIÉR, Provoní prostor o velikosti až 50-60 m2

SLOŽENÍ: 100% přírodní sojový vosk, esenciální oleje Kadidlo, Myrha, Pačuli, Pomeranč, Zázvor + 10 dalších esenciálních olejů, přírodní bavlněný knot

Dárkové balení

Kategorie: Sojové svíčky

Kadidlo, Myrha, Pačuli, Zázvor, Pomeranč

Mlha Kadidla, Pačuli a Cédrového dřeva pluje nad slunečním Pomerančem a Zázvorem a rozlévá se v balzamických tónech Ambry a Vanilky. Oleje, které jsou již dekády využívané po celém světě pro čištění negatívní energie, přitahování prosperity, hluboce očistný účinek na intelekt a dosažení odvážného klidu. 

Svíčka "PROSPERITY CANDLE" je exkluzivní kompozice až 15 esenciálních olejů, ze kterých jsou mnohé považováné za svaté a byli používany v posvátných hojivých rituálech pro očištění, prevenci a léčení nemocí a pro přitahovaní bohatství. Tradiční použití aromatických olejů, které přitahují prosperitu do života lidí, byly praktikovány po tisíce let některými světově nejznámějšími kulturami. Synergický mix unikátních vůní zahrnuje mimo jiné posvátné oleje Kadidlo a Myrhu, zemité a orientální Pačuli, teplé slunečné aroma Zázvoru a Pomeranče, i zřetelně kořeněný Vavřín a dřevitý Cedr. Tato kompozice byla odborně namíchaná tak, aby vám pomohla dosáhnout všech vašich cílů. Svíčka Prosperity vytváří duchovní vibrace, čistí negativní energii, obnovuje energetickou rovnováhu vaší mysle a těla, eliminuje obavy a pochyby, odstraňuje pocity viny a méněcennosti,  navozuje pocity bezpečí a radosti, otevírá nové možnosti a cesty a sbližuje lidí. Oleje prosperity jsou afrodiziaká, které podporují dobrou náladu, duševní pohodu a vyrovnanost, dobré pocity a auru atraktivity kolem vás. Když se cítíte přirozeně dobře, věci většinou plynou tou správnou cestou, a jako magnet, oleje prosperity pracují na přilákaní bohatství a hojnosti ve všech oblastech vašeho života.

Zapalte si tuto svíčku při vašich obchodních jednáních, pracovních schůzkách, na pracovním stole, v prostorách vašeho prodeje, nebo doma při relaxaci a meditaci. Zapalte kolem sebe auru sebevědomí a skvělých nápadů!První dojem je nejdůležitější!

Udělejte dojem originálním dárkem v elegantním balení.

 

 

Aktivní složky

 Frankincense5Kadidlo pro své antikatarální účinky a usnadňování vykašlavání  je užitečný při bronchitidě a astmě, jako mírné tonikum pomáha i při depresivních stavech. Uvolňuje a revitalizuje nervový systém, uklidňuje mysl a napomáhá koncentraci.

 

ginger

Zázvor - afrodiziakum, potlačuje nevolnost, podněcuje iniciativu a obnovuje rozhodnost, zlepšuje sebedůvěru a morálku. Zlepšuje depresivní stavy a pozvedává náš vnitřní životní oheň.

 

pačuli

Pačuli - posiluje imunitní systém, působí stimulačně, uzemňuje a stabilizuje mysl vyčerpanou nadměrným přemýšlením a rozebíraním starostí

 

Bezpečnostní instrukce a rady:

 Svíčku nechte hořet při každém zapálení minimálně 2 hodiny a maximálně 4 hodiny. To vám zajistí rovnoměrné topení vosku až k okrajům. Jestli je to potřeba, knot můžete zkrátit na min. 1 cm (zkrácení knotu na méně než 1cm může způsobit, že se knot ve vosku utopí!). Mezi hořícími svíčkami by měl být volný prostor nejméně 20 cm.  Nedovolte, aby se plamen dotýkal strany nádoby. Nikdy nedovolte svíčku dohořet až do úplného dna -  je-li vrstva vosku ve svíčce nižší než 1 cm, uhaste ji. Svíčku uhaste jemným sfouknutím.

Nikdy nenechávejte hořet svíčku bez dozoru! Držte svíčky mimo dosah dětí a domácích zvířat! Umístěte svíčku mimo snadno hořících věcí – šatů, záclon, dekorace, vlasů - a mimo průvan!